انجام تفسیر عکس هوایی با نرم افزار

انجام تفسیر عکس هوایی با نرم افزار

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر عکس هوایی در امور ملکی کاربرد های زیادی دارد. در واقع برای انجام جانمایی ملک، تهیه تامین دلیل، اثبات وجود یا عدم وجود بنا و … تفسیر عکس هوایی انجام میگیرد. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. و کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند به صورت اصولی تفسیر عکس هوایی را انجام دهد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

در صورتی که فردی متوجه شود که اراضی اش ملی اعلام شده است. میتواند به ملی اعلام شدن اراضی اعتراض نماید. برای اعتراض لازم است تامین دلیلی تهیه شود. و در واقع لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود. برای بررسی سابقه احیا انجام تفسیر عکس هوایی لازم و ضروری میباشد. و انجام این عملیات با استفاده از نرم افزار و استریوسکوپ قابل انجام است.

برای انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی میبایست به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص با استفاده از نرم افزار و تجهیزاتی تخصصی همچون استریوسکوپ تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد. و در نتیجه اطلاعات از عکس هوایی استخراج میشود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا به سازمان نقشه برداری مراجعه خواهد کرد تا در نتیجه عکس هوایی را خریداری نماید در واقع سازمان نقشه برداری و سازمان جغرافیا عکس هوایی را از تمامی مناطق کشور اخذ خواهند کرد و در نتیجه به صورت آرشیوی عکس هوایی را حفظ میکنند.

این متخصص با استفاده از نرم افزار و استریوسکوپ تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد و در نتیجه با تفسیر اطلاعات از عکس هوایی استخراج خواهد شد در ادامه گزاش تفسیر عکس هوایی تهیه میشود و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما