تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که فردی به ملی اعلام شدن. اراضی اش معترض باشد. لازم است سابقه احیا در اراضی با انجام تفسیر عکس هوایی بررسی شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی و تهیه تامین دلیل جهت ارائه به مراجع قضایی حتما لازم است. به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی

ممکن است دولت اراضی که متعلق به اشخاص بوده است. را ملی محسوب کند. در واقع دولت سعی دارد. که تمامی اراضی ملی را تصاحب کند. و از آن نگهداری نماید. و در این بین اراضی رها شده که به نظر دست خورده می آیند. ملی محسوب می شوند. زیرا اراضی ملی به اراضی گفته می شود. که شکل طبیعی خود را حفظ کرده است. و کشاورزی در آن انجام نگرفته است. بنابراین این افراد که به اشتباه زمین کشاورزیشان در زیر مجموعه اراضی ملی قرار گرفته است. اجازه اعتراض به این رای دولت را دارند. و برای اینکه بتوانند اراضی خود را پس بگیرند. باید ثابت شود. اراضیشان احیا شده است. یعنی سابقه کشاورزی در آن وجود دارد.

بنابراین برای بررسی سابقه احیا در اراضی لازم است. تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل انجام شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل حتما باید به یک فرد متخصص و دارای صلاحیتی مراجعه نمود. و کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که از عهده تفسیر عکس هوایی بر می آید.

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی تهیه می شود. و در ادامه با استفاده از استریوسکوپ تفسیر عکس هوایی انجام می شود. و سابقه احیا در اراضی بررسی می شود. در نتیجه گزارش قابل ارائه به مراجع قضایی به عنوان تامین دلیل خواهد بود.

تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی

تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما