تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که افراد به اختلافات حقوقی ملکی بر بخورند. در نتیجه لازم است. مدرکی را به عنوان تامین دلیل تهیه نمود. و به مراجع قضایی ارائه داد. بنابراین انجام تفسیر عکس هوایی ضروری خواهد بود. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

ممکن است فردی متوجه شود. که اراضی اش ملی یا موات اعلام شده است. در نتیجه مجاز است به این رای معترض باشد. در واقع دولت مالک اراضی ملی است. و ممکن است اراضی افراد را ملی یا موات اعلام نماید. اراضی ملی به زمینی گفته می شود. که سابقه احیا در آن وجود ندارد. و زمین شکل طبیعی خود را حفظ کرده است. در نتیجه لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. و سابقه احیا در اراضی بررسی شود. و در صورتی که معلوم شود. در اراضی سابقه احیا وجود داشته است مشخص میشود. که اراضی ملی نمیباشد و احیا شده است. بنابراین لازم است تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه توسط فرد دارای صلاحیت انجام شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم و ضروری است. که به یک فرد متخصص مراجعه نمود کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند تفسیر و بررسی عکس هوایی را با دقت بالا انجام دهد. در واقع از آنجایی که تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه انجام میشود. حتما لازم است به فردی همچون کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود. تا مدارک تهیه شده. به عنوان تامین دلیل معتبر باشد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی اراضی تهیه میشود. و در ادامه تفسیر و بررسی میشود. تا در نتیجه اطلاعاتی از عکس هوایی حاصل شود. و تامین دلیلی برای ارائه به دادگاه آماده گردد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما