تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که اختلافات ملکی به وجود بیاید. لازم است تامین دلیلی با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از تجهیزات دقیقی بهره خواهد برد. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

ممکن است به دلایل مختلف بین مالکین اراضی اختلافاتی به وجود آید. در واقع این اختلافات معمولا با تعارض به حدود و مرز های ملک یکدیگر ایجاد می شود. برای حل این اختلافات لازم است. تفسیر عکس هوایی انجام شود. تا تامین دلیلی برای ارائه به مراجع قضایی تهیه شود. تهیه این تامین دلیل بایستی توسط یک فرد دارای صلاحیت انجام شود. تا مدارک تهیه شده مورد قبول مراجع قضایی قرار بگیرد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی را تهیه خواهد کرد. و در ادامه تفسیر عکس هوایی انجام می شود. برای تهیه عکس هوایی به سازمان نقشه برداری یا سازمان جغرافیا مراجعه می شود. کارشناس بعد از تهیه عکس هوایی قدیمی ملک سپس تفسیر عکس هوایی را آغاز خواهد کرد. تا در نتیجه تامین دلیلی را برای ارائه به مراجع قضایی آماده کرد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی از نرم افزار دقیق و همچنین استریوسکوپ استفاده می شود. و در نتیجه اطلاعات از عکس هوایی استخراج می شود. و در ادامه با جانمایی دیوارکشی قدیمی ملک بر روی زمین و تهیه نقشه یو تی ام ملک این عملیات انجام میشود در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه میشود تا به عنوان تامین دلیل به مراجع قضایی ارائه داد این گزارش با مهر و امضای کارشناس معتبر میشود و مورد قبول مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما